Наказ про роботу закладу в період карантину

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

17березня 2020року                          м.Хотин                          №_29-о

Про роботу закладу

в період карантину

На виконання наказів МОН України від 16березня 2020року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», відділу освіти Хотинської районної державної адміністрації від 16.03.2020р. №89 «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину», наказу Хотинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Хотинської міської ради Чернівецької області від 06.03.2020р. №28-о «Про забезпечення призупинення освітнього процесу у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5»

Наказую:

1.Запровадити дистанційний режим роботи працівників закладу відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04жовтня 2006 року №359 на період карантину.

2.Адміністративному персоналу школи:

2.1.не проводити освітні, культурні, спортивні та інші масові заходи.

2.2.не допускати відвідування школи здобувачами освіти.

2.3.постійно інформувати здобувачів освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

2.4.забезпечити проведення профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

2.5.відтермінувати проведення атестації працівників школи та проведення засідання шкільної атестаційної комісії.

2.6.забезпечити режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях відповідно до підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях єдиної державної системи  цивільного захисту, затвердженого наказом МОН України від 21листопада 2016 року №1400, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14грудня 2016року. №1623/29752.

2.7.забезпечити режим листування шляхом використання системи електронної взаємодії (електронна адреса школи: khot_shkola5@.ukr.net) .

3.Педколективу школи:

3.1.забезпечити виконання освітніх програм закладу, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу.

3.2.здійснювати свою педагогічну, організаційно-методичну роботу через виконання індивідуальних планів організаційно-педагогічної, методичної роботи та планів самоосвіти.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Позняковій З.С.:

4.1.забезпечити контроль за діяльністю педагогічних працівників щодо організації дистанційного навчання на період карантину.

4.2.забезпечити контроль за складанням та виконанням індивідуальних планів кожного педагогічного працівника.

5.Вчителю інформатики Слободян А.В. розмістити даний наказ на сайті школи.

6.Завгоспу школи Гончарюку В.Г.:

6.1.забезпечити роботу сторожів в умовах дистанційного режиму роботи.

6.2.забезпечити гнучкий графік роботи технічного персоналу.

7.Прибиральницям шкільних приміщень забезпечити згідно графіку проведення дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

8.Шкільній медсестрі Марчишин О.В. забезпечити контроль за проведенням профілактичних та дезінфекційних заходів .

9.Ознайомитись з даним наказом на сайті школи.

10.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою .

Директор школи                               С.Л.Анісімова

Переглядів: 266 | Додав: Алекс | Рейтинг: 5.0/1