Наказ про простій працівників Хотинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

06.04.2020                                     м.Хотин                      №___ - к/тр

Про простій працівників

Хотинської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №5

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020року №255 про внесення змін до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,і на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», розпорядження Хотинської міської ради від 06.04.2020року №63-р «Про рекомендації з оплати праці за гнучким (дистанційним) графіком роботи для комунальних освітніх закладах Хотинської міської ради» та на підставі спільного листа Міністерства освіти і науки України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 17.03.2020р. №1/9-162,№02-5/202 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» та Галузеву угоду Міністерства освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки (пункт 8.3.3.)

НАКАЗУЮ:

1.Оголосити простій не з вини працівників з 06.04.2020р. по 24.04.2020року для таких працівників  навчального закладу :

Прізвище, ім’я, по батькові

Герцан О.М.

Кіріяк О.І.

прибиральниця

2.Працівникам школи , зазначеним у пункті 1, під час простою перебувати вдома, але у робочі дні за графіком роботи бути готовими стати до роботи у разі отримання повідомлення від директора школи Анісімової С.Л. про закінчення простою.

3.Сторожам школи : Костенюк В.В., Тітовій В.В. перебувати на роботі згідно графіка ( перебування на роботі застосовується як до працівників, що належать до комунальних служб)

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Позняковій З.С., час простою, зазначеним у пункті 1 наказу, у робочі дня за графіком роботи табелювати позначкою «П».

5.Бухгалтерії Хотинської ОТГ :

5.1.Час простою працівників, зазначеним у пункті 1 наказу, згідно ч.3 ст.113 КЗпП України оплатити у розмірі середнього заробітку, не менше тарифної ставки(посадового окладу), у зв’язку з виникненням виробничої ситуації, небезпечної для життя та здоров’я працівників та для інших людей, які оточують, не з їх вини.

6.Заступнику директора з навчально-виховної роботи Позняковій З.С., у день видання наказу про припинення простою не з вини працівників забезпечити повідомлення про це працівників, зазначеним у пункті 1 наказу.

7.Секретарю школи Онуфрійчук Н.В. ознайомити з наказом усіх працівників.

8.Наказ опублікувати на сайті школи .

9.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                        С.Л.Анісімова

З наказом ознайомлені: