Наказ про надання щорічної основної відпустки працівникам школи

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Хотинської міської ради Чернівецької області

Наказ

29 травня 2020 року                             м.Хотин                           №  4 –к/тм

Про надання щорічної

основної відпустки

працівникам школи

На підставі положення КЗпП України «Про відпустку», Закону України «Про відпустки», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно відпусток», статтею 73 «Про додаткову відпустку жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда…», Кодексу Законів України «Про працю», статтею 76 «Про додаткову відпустку працівникам, праця яких пов’язана зі шкідливими умовами…»,згідно додатку №8 до колективного договору на 2017-2020 роки (список посад працівників, яким надається додаткова відпустка за особливі умови праці…) та згідно рішення профспілкового комітету школи, протокол №    від 28.05.2020р.

НАКАЗУЮ:

1.Надати відпустку педагогічним працівникам та техперсоналу школи згідно Графіка про надання відпустки (додається).

2.Виплатити педагогічним працівникам школи матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі одного посадового окладу.

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                      С.Л.Анісімова

Погоджено

Голова профкому школи

_____Т.В.Цимбалюк

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

Хотинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Протокол №

засідання профспілкового комітету

від 28 травня 2020 року

Присутні : директор школи Анісімова С.Л., голова профкому – Цимбалюк Т.В.,

члени профкому: Миронець Т.В., Маліновська С.В., Анісімова А.Б.,

Вислоцька М.Г.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ :

1.Про надання щорічних відпусток педпрацівникам та техперсоналу школи на 2020 рік згідно із графіком .

2.Про надання додаткових соціальних відпусток.

1.Слухали: директора школи Анісімову С.Л., яка ознайомила присутніх із  графіком щорічних відпусток педпрацівників та техперсоналу школи на 2020 рік.

1.Постановили: погодити поданий адміністрацією закладу графік щорічних відпусток педпрацівників та техперсоналу школи на 2020 рік (Графік, погоджений з профспілковим комітетом , додається).

2.Слухали : голову профкому Цимбалюк Т.В., інформувала , що згідно колективного договору , додатків № , надається додаткова соціальна відпустка :

- матерям , які виховують 2-х дітей віком до 15 років;

- матерям , які виховують дитину – інваліда з дитинства .

2.Постановили : надати працівникам школи додаткову соціальну відпустку, а саме :

- матерям , які виховують 2-х дітей віком до 15 років;

- матерям , які виховують дитину – інваліда з дитинства .

Голова профкому                                 Т.В.Цимбалюк

Секретар                                                Н.В.Онуфрійчук