Мовний табір «E.D.Camp»

Мовний літній табір – програма Міністерства України, яка передбачає створення доступної можливості вивчення англійської мови для учнів та студентів, у незвичній формі, невимушеній атмосфері , що дає змогу учням без перешкод і зі зменшенням мовного барєру намагатися розмовляти англійською чи німецькою мовами. Саме тому, Хотинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 бажаючи  йти в ногу з часом, обирає вивчення іноземної мови, як крок до успіху майбутнього своїх випускників.

2 червня 2015 року в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбулось відкриття двомовного табору «E.D.Camp». В рамках мовного табору створено 7 загонів:  “Shark”, “Smile”, “Berliner”, “Münchener”, “Hamburger”, “Girls Band”, “Boys Band”.

Переглядів: 645 | Додав: Алекс | Теги: школа, Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Хотин, Camp, Мовний табір | Рейтинг: 0.0/0