Мистецтво єдине, а виявів його тисячі

Закінчилась декада художньо-естетичного  циклу. Проведено різноманітні заходи культурно – мистецького напрямку: цікаві творчі завдання, мистецькі проекти та хореографія сприяли розвитку в учнях творчої яви, фантазії, музичного слуху,відчуття ритму,артистизму та виконавських здібностей.

У шкільній бібліотеці протягом декади  працювала виставка книг, журналів про великих майстрів мистецтва. Бібліотекар школи Анісімова А.Б., під час бібліотечного уроку цікаво розповіла учням  молодших класів про знаменитих художників та їх картини, запропонувала дітям переглянути книги, які  допо-можуть навчитися малювати, майструвати своїми руками, працювати з природ-ним матеріалом, дізнатися багато нового і корисного.

Учні старших класів, працюючи над проектом „Я мрію стати…”  випробували себе в ролі дослідників і більше дізналися про історію виникнення професії. Запропоновані вчителем завдання були зорієнтовані як на закріплення знань, так і власну творчість учнів. Кращі проекти створили  учні 10, 11 класу : Шевчук Каріна, Юзько Евеліна, Фуштей Діана, Познякова Ольга, Туховська Анастасія.

Протягом декади тривала  персональна виставка обдарованих учнів. Були представлені творчі роботи учениці 7-Б класу Тригубенко Ангеліни, учениці 9-А класу Гаврилюк Катерини, учениць 9-Б класу Митківської Іванни, Кравецької Вероніки, учениці 10 класу Шевчук Каріни, учениці 8-А класу Столяр Юлії.

Відбувся захист проектів «Архітектура світу – минуле і сучасне». У коридорі школи демонструвалися кращі роботи учнів.

Протягом декади відбувалася підготовка учнів до районних конкурсів «Галерея мистецтв» та «Космічні фантазії».

У рамках декади  відбулася виставка - ярмарка  «Мій рідний край», на якій були широко представлені художні вироби, власні поробки, кондитерські смаколики, виготовлені батьками школярів. Ярмарка  проводилася з метою благодійної допомоги онкохворим дітям в рамках акції  «Назустріч мрії».

Вчитель музики  Горобчук Н.І. у 6-А класі провела урок музичного мистецтва на тему «Пісенний жанр. Народна пісня». Урок пройшов цікаво, інформаційно насичений, багато ілюстрований , учні активно брали участь у обговоренні теми та виконанні запланованих вправ.

Завершилась декада пізнавально-розважальним  фестивалем  музики і хореографії «Танець-це життя» для учнів 5-11 класів.  Цікава вікторина проведена ученицями 11 класу Ісак М. та Яцюк О. ознайомила школярів з особливостями  хореографії.

Кращі класи за результатами підсумків декади   нагороджені грамотами на підсумковій шкільній лінійці.

Переглядів: 506 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0