Місяць «Увага! Діти на дорозі!»

З 1вересня в Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст..№5 стартував Всеукраїнський рейд «Увага! Діти- на дорозі!». В школі проходили  профілактичні заходи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Їхня мета - нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, а найменших школярів навчити елементарних Правил дорожнього руху.

Місячник «Безпеки дорожнього руху» був насичений різноманітними заходами:

• 4 вересня 2017року проведено Єдиний урок з Правил дорожнього руху ;

•  тематичні класні години 1-11класи (1-4кл. «Безпека на дорозі», 5-7кл. «Виконуй правила дорожнього руху-бережи своє життя», 8-11кл. «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».). Змістовні та цікаві вікторини пройшли в 5-Б класі (Сержанюк О.В.), 7-А класі (Маліновська С.В.),6-Б класі (Майстрюк Г.М.).

•  конкурси малюнків, стіннівок, плакатів, (перемогли учні  7-А класу-І місце, учні  8-А класу – ІІ місце,);

•  вікторина знавців правил дорожнього руху «Мій друг – дорожній рух» (для 1-5кл., вчитель основи здоров`я Мітасов А.Ю.,педагог- організатор Савка Г.М.)

• виставка стінгазет «Безпека дорожнього руху».

Вчителем основ здоров`я Мітасовим А.Ю. проведено практичні заняття з вивчення безпечної поведінки учнів на дорогах.  Під час таких занять учні пізнають багато нового- де можна їздити на велосипеді, де не варто кататися на роликах і які заходи безпеки потрібно обов'язково пам'ятати, щоб не потрапити під колеса.

Педагоги школи і класні керівники зокрема, створюють електронні презентації для мультимедійного супроводу класних годин, тематичних заходів (класних і загальношкільних).

Переглядів: 504 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0