Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Методичне об'єднання вчителів початкових класів
Методичне об'єднання вчителів початкових класів

27 жовтня відбулося шкільне методичне об'єднання вчителів початкових класів. Проблема над якою працює М.О. : "Формування предметних компетентностей молодших школярів шляхом впровадження інноваійних технологій".
    Вчитель початкових класів Гриджук О.М. провела відкритий урок з української мови в 4 класі з теми: "Повторення вивченого про іменник". Урок був проведений нестандартно у вигляді аукціону .
    Також були проведені методичний диспут "Урок - форма підвищеної методичної майстерності". Вимоги до сучасного уроку провела Фуштей І.С., аукціон ідей "Типи сучасного уроку" провела Днесь Л.М., Мельницька Н.В. провела з вчителями ділову гру "Нестандартні форми навчання на уроках в початкових класах і свою творчість могли показати в творчій лабораторії Платонової І.В. "Нестандартні уроки - шляхи розвитку творчих здібностей школярів."

Переглядів: 112 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Неділя, 18.11.2018, 20:30