ХОТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Незалежності 52, м. Хотин, Чернівецька обл.,

60000 тел. 2-12-61, 2-28-36, e-mail:hoti_amu@ukr.net

04.11.2020 № 02-02-119                                  Керівникам                                                                    закладів загальної

середньої освіти

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.2020 №1/9-594 відділ освіти, молоді та спорту Хотинської міської ради враховуючи тенденцію до зростання захворюваності на COVID-19 у світі, а також збільшення кількості хворих в Україні, направляє для використання у роботі інформаційні матеріали, спрямовані на роз’яснення важливості дотримання заходів особистої гігієни, а також правил знаходження в закладах освіти в умовах адаптивного карантину.

Матеріали підготовлені Секретаріатом Кабінету Міністрів України у співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою мінімізації темпів розповсюдження коронавірусної хвороби.

Інформація стосується всіх учасників освітнього процесу, її має бути розміщено в закладах загальної середньої освіти.

Зі зразками постерів можна ознайомитись за посиланням:

Інформування учнів, освітян та батьків про заходи із запобігання розповсюдження хвороби наразі є одним із найважливіших пріоритетів держави.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту           Альона КОЛЕСНИКОВА

Хотинської міської ради