Головна » 2017 » Листопад » 3 » День здоров’я
20:53
День здоров’я

Традиційно 15  вересня у Хотинській ЗОШ І- ІІІ ст..№5 пройшов День здоров’я. День здоров’я проводиться з ціллю пропаганди серед учнів школи здорового способу життя, розвитку інтересів до занять фізичною культурою та спортом. Наше  завдання  підвищити працездатність школярів, активність їх в навчальному процесі, зміцнення їхнього здоров’я. Залучити до занять різними видами спорту. Виявлення кращих спортсменів школи, залучення їх до участі в внутрішкільних та районних  змаганнях.

День пройшов досить насичено. Проведено змагання між паралельними класами з перетягування канату,  перемоги здобули учні 5-Б, 6-А, 7-Б, 8-А, 9-Б класів.

У особистій першості з метання малого м’ячика на дальність кращими стали:

  • 5-6 класи – Одинець Олександр, Бабина Вікторія;
  • 7-8 класи – Гарбуз Ілля, Вислоцька Діана.

Метання гранати на дальність кращими стали:

  • 9-11 класи – Мамедов Влад, Бабина Яна.

Човниковий біг 4х9м:                                      

  • 3-4 класи БугерчукДавід, Сіногач Надія;
  • 5-6 класи – Коваль Ярослав, Бабина Вікторія;
  • 7-8 класи – Кулаковський Денис, Мегера Тетяна, Волинець Тетяна;
  • 9-11 класи – Цурко Борис, Юзва Ольга;

Підтягування (хлопці)/ згинання та розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави (дівчата):

  • 5-6 класи – Огнєв Микола, Сіногач Ганна;
  • 7-8 класи – Гикавий Ростислав, Корольова Діана;
  • 9-11 класи – Мамедов Влад, ЗаяцНіколетта, Бабина Яна.

Біг 30 м.:

  • 1 клас – Шевчук Богдан, Олексюк Альона;
  • 2 клас – Куфтяк Давид, Радіонова Віка;
  • 3 клас – БугерчукДавід, Сіногач Надія;
  • 4 клас – Грубляк Богдан, Гоноровський Олександр, Тернюк Богдана, Куфтяк Ангеліна;
  • 5 класи – Рак Микола, Николюк Анна.

Біг 60м.:

  • 5-6 класи – Коваль Ярослав, Бабина Вікторія;
  • 7-8 класи – Сосідко Ілля, Волинець Діана, Гаватюк Анастасія.

Біг 100 м.:

  • 9-11 класи – Придолоб Іван, Юзва Ольга.

Стрибок з місця в довжину:

  • 1 клас – Шевчук Богдан, Боднарюк Ганна;
  • 2 клас – Мороз Даниїл, Радіонова Вікторія;
  • 3 клас – БугерчукДавід, Туховський Олексій, Сіногач Надія;
  • 4 клас – Анісімов Роман, Михайлова Олександра;
  • 5-6 класи – Коваль Ярослав, Сіногач Ганна;
  • 7-8 класи – Мороз Даниїл, Мегера Тетяна;
  • 9-11 класи – Цурко Борис, Юзва Ольга.

Всі переможці нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці

 

 

 

 

 

Переглядів: 78 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Понеділок, 23.07.2018, 02:33
Вітаю Вас Гість

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів

Посилання

  • Статут
  • Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освітит
  • Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення
  • Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
  • Відомості про кількісні та якісні показники матеріально-технічного забезпечення закладу освіти
  • Відомості про навчально-методичне та інформаційне забезпечення освітньої діяльності
  • Управління освіти Хотинської РДА
  • Хотинський районний методкабінет
  • Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0