День захисника України

Президент України Петро Порошенко своїм указом скасував День захисника Вітчизни, яке щороку відзначали 23 лютого. Натомість глава держави "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості" установив інше свято – щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначатимуть  День захисника України.

У Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5  пройшли заходи присвячені Дню захисника України. Розпочався тиждень з урочистої лінійки на якій учні пригадували козацькі часи, повязували ті часи із сучасністю, розповіли про односельців, які захищають незалежність української держави сьогодні. Класні керівники провели виховні години: «Україна понад усе», «Козацька слава не згине у віках», було організовано перегляд фільмів патріотичного спрямування, конкурс віршів, учні початкових класів читали  приказки, прислів’я, вислови видатних людей про козаків. Всі ці заходи пройшли з метою залучення підростаючого покоління до джерел національної історії і культури, сприяли патріотичному вихованню, осмисленню себе як частинки великого українського народу й пробуджували національну самосвідомість, загартовували молодь фізично і морально.

12 жовтня відбулася урочиста зустріч педагогічного й учнівського колективів із мужніми захисниками України-бійцями АТО з нагоди Дня захисника України. Потемковський Віталій Францевич, начальник штабу добровольчого батальйону "Золоті ворота", Ленюк В"ячеслав Олександрович, учасник бойових дій, Бучковський Андрій Леонідович, учасник бойових дій - ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та мирного неба.

Переглядів: 541 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0