День Соборності
22 січня українці згадують дві історичні події, які сталися в історичному проміжку в один рік. 22 січня 1918 року універсалом Української Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. 22 січня 1919 року в єдину українську незалежну державу урочисто об'єдналися Українська Народна Республіка (УНР) і Західноукраїнська Народна Республіка ( ЗУНР). Саме це урочисте проголошення об’єднання або Злуки українських держав і є одним з найбільших національних свят у нашій державі – незалежній Україні, під назвою День Соборності. У Хотинській ЗОШ І-ІІІ ст..№5 на загальношкільній лінійці під гаслом «І обнялися береги одного, вічного народу!...» вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні» і бійців АТО, що віддали своє життя за ідеали гідності, єдності і свободи народу України. Вчителем історії Паладюк О.В. проведено уроки патріотизму для учнів 9-11 класів «Соборна мати Україна - одна на всіх,як оберіг»,цього ж дня у центральній бібліотеці міста учні 10 класу стали учасниками круглого столу «Соборність та свобода України в моєму розумінні» . Класні керівники 5-11класів провели години спілкування «Україно,твоя доля – єдність злагода і воля,також у школі був проведений брейн-ринг між збірними командами учнів 8-10 класів ( 8-Б клас, класний керівник Озимок І.П.). В шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку «Соборна Україна:від ідеї до життя». (бібліотекар Анісімова А.Б.)
Переглядів: 480 | Додав: Алекс | Теги: Хотинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, 22 сіячня, україна, школа, Хотин, День Соборності | Рейтинг: 0.0/0