Цікаві та пізнавальні заходи.

Протягом тижня у нашій школі відбулось багато цікавих та пізнавальних заходів,як для вчителів,так і для учнів.19 березня вчитель біології-Тамазликар Наталія Миколаївна провела інтелектуальну гру "Шанс",де змагались учні 7-х класів.Учні показали високий рівень знань та дізнались багато нового з життя тварин.В результаті змагань визначено найрозумнішого біолога 7-го класу-Показанець Валерію.Поринули у творчість Шевченка вчитель української мови та літератури-Маліновська Сніжана Василівна,учні 8-А та 9-Б класу.Глядачі дізнались, яким ж був той зміфологізований Тарас на заході "Укотре вчитуюсь в рядки".Усі ми зрозуміли, що творчістю Шевченка потрібно пишатись не тільки в березневі дні,адже його слово завжди живе поміж нас.На заході "Що?Де?Коли?" учні 6-х класів змагались в знаннях з трудового навчання під керівництвом Озимок Ірини Петрівни.Майстерність вчителя вбачалась у його учнях.

Переглядів: 305 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0