Блискуча перемога у II-му турі Всеукраїнського конкурсу « Вчитель року 2021» в номінації «Українська мова та література».

Педагогічний колектив Хотинської ЗОШ I-III ступенів №5 щиро вітає Цимбалюк Тамару Василівну з блискучою перемогою у II-му турі Всеукраїнського конкурсу « Учитель року- 2021» у номінації   « Українська мова та література».
   Шановна Тамаро Василівно, нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси вашого здоров’я, оптимізму, творчості, натхнення та професіоналізму.
    Ми щиро раді Вашому успіхові у цьому конкурсі! Бажаємо хай і надалі успіх супроводжує Вас у наступному III-му турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2021» на якому ви будете представляти наш край та рідну п'яту школу.
   Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть Вам ,дорога наша філологиня, досягти омріяної мети.

Переглядів: 206 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0