Батьківські збори в Хотинській ЗОШ І - ІІІ ступенів №5

8 жовтня 2015 року в Хотинській ЗОШ №5 відбулися загальношкільні батьківські збори на тему: "Спільна робота школи та сім'ї, забезпечення якості освіти".

З питання "Творчий вчитель - запорука успіху школи" виступила директор школи Анісімова С. Л.

"Про зміну акцентів організації навчально - виховного процесу та роботу з обдарованими учнями" - зазначила заступник з НВР Познякова З. С.

Питання виховної роботи висвітлила заступник з ВР Осіпова О. О., яка зазначила, що серед виховних напрямів сьогодні найбільше актуальними в школі є національно-патріотичне виховання.

Про завдання вчителя з виконання Державних стандартів початкової загальної освіти розповіла вчитель початкових класів Фуштей І. С.

Вчитель іноземних мов Гаврилюк І. М. виступила з питанням "Профільна школа - шлях до вільного та свідомого вибору професії".

Практичний психолог школи Варгуляк Н. С. зазначила про "Роль психологічної служби і сім'ї у забезпеченні психологічного здоров'я школяра".

Фінансовий звіт ХМГО "Батьки для дітей" за 2014 - 2015 н. р. представив голова ревізійної комісії Желєзняков В.В.

Переглядів: 626 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0