Анкетування «Як не потонути в морі пластику?».

Під керівництвом вчителя географії Майстрюк Г. М. проведено ученицею 9-А класу Скакун Д. анкетування «Як не потонути в морі пластику?» серед учнів школи та населення м. Хотин.

1. Чи погоджуєтесь ви, що забруднення поліетиленом є проблемою?

2. Чи зможете відмовитись від поліетиленових пакетів та ПЕТ-пляшок.

3. Чи сортуєте ви сміття?

Результати опитування опрацьовуються і будуть опубліковані в місцевій газеті «Хотинські вісті» та на сайті школи.

В межах акції «Я за обмеження поліетилену» 28.02.2019 в Хотинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 проведено екохвилинки у 6-7 класах з теми «Пластик: наскільки шкідливий для здоров’я і навколишнього середовища» (вчитель біології Тамазликар Н. М.)

Проведено майстер-клас з пошиття екологічних сумок «ECOBag» (вчитель трудового навчання Озимок І. П.)

Було проведено дослідницьку роботу та оформлено інформаційні стенди «Чи бережемо ми нашу планету? Вплив сміття на навколишнє середовище», в яких було представлено види побутового сміття та терміни їх розкладання

(вчитель хімії Подря О.)

Переглядів: 357 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0