Акція "Ангели пам'яті"

Сьогодні, 18 лютого, у роковини розстрілів Героїв Небесної сотні у 2014 році на вулиці Інститутській, учні Хотинської ЗОШ №5 разом з педагогами Василем Іваночком та Тамарою Цимбалюк долучилися до тихої акції "Ангели пам'яті" та створили символічну алею із паперових ангелів біля меморіалу у міському парку. Цим учні вшанували пам`ять полеглих героїв. Це особливий захід, який об’єднав сьогодні дуже різних людей по всій країні, але це наша спільна пам’ять, відповідальність і віра у те, що життя невинних людей обірвалося недаремно. Ми повинні не зрадити їх і далі боротися за гідність, свободу, незалежність України! Дивлячись у їхні очі, ми беремо на себе відповідальність змінити себе і свою країну на краще!

Переглядів: 324 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0