25 листопада - День пам'яті жертв Голодомору. Запали свічку!!!

Запалимо свічки, помолимось в скорботі,

За тих невинних жертв Голодомору днів,

Шануймо рідний край і хліб, що кров’ю – потом

Вирощує народ, щоб кожен ситно жив.

З метою збереження пам’яті про національну трагедію , виховання патріотизму та історичної пам’яті у молодого покоління , виховання поваги до минулого свого народу , активізації дослідження Голодомору як частини історії рідного краю у Хотинській ЗОШ І-Ш ступенів №5 проведено такі заходи : загальношкільна лінійка „Голодомор 1932-1933 рр. - геноцид українського народу ” (члени шкільного парламенту). 24.11.2017 р. відвідано учнями 9-10 класів реквієм – мітинг з темою «У пам'ять нащадкам». Проведено години спілкування „Голодомор 1932-1933 рр., причини , жертви , злочинці” . 28.11.2017 р. учні 10-11 класів з вчителем історії Паладюк О.В. відвідали Хотинське Районне товариство політв’язнів і репресованих, де відбулась зустріч з керівником товариства Фугою Василем Трохимовичем. Учні переглянули презентації документів, їх копій, фото - і відеоматеріалів, друкованої продукції, тематичних експозицій про геноцид Українського народу 1932 - 1933 років.

Переглядів: 421 | Додав: Алекс | Рейтинг: 0.0/0